Salonek Půměsíc


Pokud chcete uspořádat soukromou či firemní akci v centru Jablonce, nabízíme vám náš salonek s kapacitou do 30 míst.

V prvním patře nad restaurací PŮLMĚSÍC GRILL A PASTA pro vás připravíme tabuli, menu, květiny a vše, o co si řeknete, aby byl váš den nezapomenutelný.

 

Vánoční večírek

Uspořádání salonku dle vašich potřeb a přání. Připravíme pro vás raut či menu a postaráme se o vánoční výzdobu.

Třídní sraz

Pro vás a vaše spolužáky připravíme salonek i občerstvení dle vašich požadavků.

Oslava narozenin

Každý si svou oslavu přestavuje jinak, proto nám sdělte, jakou výzdobu, uspořádání stolů a formu občerstvení si přejete a my pro oslavence připravíme navíc i malé překvapení. Samozřejmostí je i možnost objednání narozeninového dortu od naší cukrářky Terezky.

Rodinná oslava

Ať už plánujete oslavu pro malou nebo velkou rodinu, u nás vám zajistíme soukromí a veškerou péči, kterou si vaši nejbližší zaslouží. Rádi pro vás zajistíme i dort pro oslavence.

Promoce

S přáteli i rodinou si u nás užijete oslavu s dobrým jídlem i pitím a přátelskou obsluhou.

Křtiny

Soukromí našeho salonku zajistí, že váš malý oslavenec bude v klidu a tichu. Rodina a přátelé si mohou pochutnat na našich specialitách. Rádi pro vás připravíme raut, při kterém myslíme i na vaše děti.

Rozlučka se svobodou

Rádi bychom přispěli k nezapomenutelnému poslednímu „svobodnému“ večírku, proto nám sdělte všechna vaše přání a my je pro vás splníme. Zařídíme pro vás nápojový lístek, který uspokojí každého účastníka rozlučky. Občerstvení buď formou rautu či menu. Budete-li si přát, zajistíme zázemí pro akustickou kapelu či umělce.

Svatební hostina

Náš salonek je nejčastěji využíván právě pro tyto účely, proto se můžete spolehnout, že pro váš den D uděláme maximum. Nevíte-li si rady, poradíme s uspořádáním stolů, výzdobou, menu i rautem. Řekněte nám, co pro vás můžeme udělat a jaké je vaše přání.

Smuteční hostina

I v těžkých chvílích se můžete spolehnout na naše služby. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Firemní prezentace, konference či firemní akce 

Pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery uspořádáme salonek dle vašich představ. Vybavení salonku je na tyto účely připraveno, stačí se jen domluvit.


Salonek catering14 catering17 catering20 IMG_5864 IMG_58514 IMG_5852 IMG_5735 catering13 catering3 Salonek Pizzeria Paolo Jablonec nad Nisou IMG_8150
IMG_3880 (1)Půlměsíc Grill & Pasta Jablonecledový čajPůlměsíc Grill & Pasta JablonecPůlměsíc Grill & Pasta JablonecRestaurace Půlměsíc Grill & Pasta JablonecRestaurace Půlměsíc Grill & Pasta Jablonec